Мистецькі події у Львові на вихідні 6-7 квітня

Мистецькі події у Львові на вихідні 6-7 квітня

Сьогодні вже екватор тижня, а значить, потрібно поступово готуватись до вікенду. Саме тому, ми спеціально підготували підбірку, де ви знайдете найцікавіші мистецькі події у Львові на вихідні 6-7 квітня.

Музика молодих львівських композиторів

Напевно, майже кожен час від часу прагне відпочити від міського шуму та вирватись з полону “залізної руки міста” (як писав Михайло Коцюбинський), і просто насолодитись прекрасною музикою. Цієї суботи у вас є можливість послухати мелодії, авторами яких є молоді львівські композитори. Концерт студентів-композиторів – це продовження проєкту “Музика молодих композиторів”, який стартував у 2020 році у Львівському органному залі.

Особливістю цієї музики є умови її написання, а саме — повномасштабне вторгнення росії в Україну. Таким сином, вона відображає настрої сьогодення та вплив війни на людей.

Тож якщо ви шукаєте мистецькі події у Львові, які вас здивують, то ви точно за адресою!

Коли: 6 квітня 2024, 19:00

Де: Львівський органний зал

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Благодійна театралізована екскурсія “Франчата про тата”

Чи багато ви знаєте про Івана Франка? А змогли б ви розповісти про нього, як про сім’янина та батька? Якщо вам цікава ця тема, то обов’язково відвідайте театралізовану екскурсію “Франчата про тата”.

Ви станете свідком цікавої розповіді від лиця дітей Каменяра, й повністю зануритесь в атмосферу будинку Франків. Автентичні костюми, звукові ефекти та проникливе виконання пісень допоможуть вам на мить стати частинкою тієї епохи.

Мистецькі події у Львові не лише цікаві, але й благодійні! Всі отримані кошти з екскурсії “Франчата про тата” будуть направлені на придбання двох тепловізійних дронів нічного бачення Mavik 3 T Thermal для військовослужбовців-артилеристів 63 ОМБр, що виконують завдання на Лимано-Куп’янському напрямку. Тож не зволікайте та мершій за квиточками!

Коли: 6 квітня 2024, 12:00

Де: Дім Франка (вул. Івана Франка, 150)

Реєстрація: за цим посиланням

Майстер-клас зі створення писанки з вовни

Великдень вже на носі, а значить саме час розпочати підготовку до цього свята. Є цікавий варіант для тих, хто бажає оздобити свій великодній кошик унікальним елементом — писанкою з вовни.

Цієї суботи у Львові відбудеться майстер клас, де вас навчать тонкощам сухого валяння з вовни. В результаті, ви створите свій власний дизайн писанки, познайомитесь з новими людьми і просто гарно відпочинете перед початком нового робочого тижня.

Коли: 6 квітня 2024, 15:20

Де: вул. Стрийська, 61

Ціна: 350 грн

Реєстрація: за номеромм телефону +38098 435 66 55

Майстер-клас з акторської майстерності для підлітків

Якщо ваша дитина мріє про акторську кар’єру, то ця подія — це must-have для неї. У Львові відбудеться майстер-клас з акторської майстерності від актора театру та кіно Олександра Лозинського.

На цьому тренінгу підлітки дізнаються нюанси акторської діяльності, стануть більш впевненими, а також розкриють ще досі приховані здібності.

На майстер-класі Олександр Лозинський зачепить найважливіші для кожного актора теми, а саме:

-мова, дикція та дихання;
-сценічний рух;
-пластика та багато іншого!

Коли: 6 квітня 2024, 13:00

Де:  вул. Винниченка 20а

Вхід: безкоштовний

Реєстрація: в Telegram або Viber за цим номером+380969121898

Фотовиставка Олександра Звіра “Музика архітектури”

Чимало людей обожнюю Львів за його атмосферу. Та що ту говорити, якщо тисячі туристів приїжджають в це місто насолодитись його архітектурою та побачити навіть найпотаємніші його куточки.

Пропонуємо вам відвідати фотовиставку Олександра Звіра “Музика архітектури”, і відкрити для себе Львів з перспективи фотографа. Ось як він описує місто Лева:

“Львів – місто свободи, місто архітектури і творчого простору, місто людей. Львів – місто ідентичності, де минуле нерозривно пов’язане з сучасністю, де старі будівлі сусідять з модерном скла і бетону. Львів – це дух і душа, місто, яке ми намагаємося зберегти в очах наступних поколінь у важкі часи, коли шукаємо якір стабільності, душевного спокою і віри в майбутнє”.

Коли: з 1 по 30 квітня 2024, 10:00-19:30

Де: Кав’ярня-галерея “Штука” (Котлярська вулиця, 8)

Вхід: вільний

Схожі записи