Мистецькі події у Львові на вихідні 16-17 березня

Мистецькі події у Львові на вихідні 16-17 березня

Лишень погляньте, сьогодні останній день робочого тижня! А чи маєте ви плани на вікенд? Ми вирішили підготувати для вас підбірку мистецьких подій, на яких ви зможете провести вихідні у Львові не лише цікаво, але й з користю.

Вистава-перфоманс “Вихід з тіні”

Почнімо нашу підбірку з події, яку по праву можна назвати мистецькою. Чи замислювались ви над тим, скільки всесвітньо відомих діячів різних галузей мистецтва є вихідцями з України? Ріпин, Малевич, Бурлюк — їх імена присвоює собі росія. Втім, вони аж ніяк не росіяни, а корінні українці.

Якщо ви хочете детальніше заглибитись в цю тему та дізнатись про інших “вкрадених митців”, тоді обов’язково відвідайте виставу-перфоманс “Вихід з тіні”. Постановники доклали неабияких зусиль, аби в інтерактивній формі розповісти про національну приналежність всесвітньо відомих українців-режисерів, художників, письменників та багатьох інших.

Коли: 16 березня 2024, 16:30

Де: Львівський музей історії релігії (вул. Музейна, 1)

Вхід: благодійний внесок 200 грн (оплата за цим номером картки: 4149629361231004)

“Musique Café: Музичні ландшафти Карпат”

Тепер поговоримо про музику. Чи не хотіли би ви опинитись в Карпатах, подихати свіжим гірським повітрям і просто відпочити душею? Певна річ, що організувати такий спонтанний відпочинок доволі складно. Втім, для вас є альтернатива провести вихідні у Львові з колоритом — це концерт “Musique Café: Музичні ландшафти Карпат”, де ви почуєте музику карпатських гір у всій красі!

На вас чекають вокальні та танцювальні мелоді румунів, лемків, бойків, гуцулів та молдаван. Ба більше, ви зможете почути, як музиканти вправно грають на різноманітних інструментах: теленці, фрілці, дводенцівці, зозулі, дримбі, цимбалах, скрипці та багатьох інших.

Коли: 16 березня 2024, 16:00

Де: Театральний центр “Слово і голос”

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Вистава “Носороги”

Прихильники театру, для вас є варіант, куди піти на вихідні у Львові. Не проґавте можливість побувати на виставі “Носороги” у постановці Народного театру сатири “Під мостом”.

Тема постановки надзвичайно актуальна, оскільки стосується критичного мислення та пропаганди в суспільстві. За словами режисерки Марти Горохов’янко, закликала глядачів критично ставитись до інформаційного простору:

«Сьогодні нам, як ніколи треба закликати людей думати і розвивати критичне мислення. П‘єса Йонеско закликає людей виявляти пропаганду та не піддаватись їй».

Коли: 17 березня 2024, 17:00

Де: вул. Кушевича, 1

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Схожі записи