Мистецькі події у Львові на вихідні 30-31 березня

Мистецькі події у Львові на вихідні 30-31 березня

Як ся маєте? Втомились від напруженого робочого тижня? Втім, не хвилюйтесь, ми подбали про те, щоб ви змогли гарно провести свій вікенд. Тримайте цікаві мистецькі події у Львові на вихідні, збирайте друзів та насолоджуйтесь своїм дозвіллям.

Вечір музики Генрі Перселла у Львові

Не можна говорити про мистецькі події у Львові і не згадати про класичну музику. Цієї суботи ви зможете насолодитись музикою Генрі Перселла, яку виконають акторка та співачка Наталія Половинка та піаніст Сергій Кудринецький. Для тих, хто не знає про постать цього композитора, ми спеціально підготували коротеньку довідку:

Генрі Перселл (1659-1695) вважається найяскравішим представником раннього англійського бароко. Його різножанровий доробок охоплює опери (“Дідона і Еней”, “Королева фей”, “Діоклетіан”), хорові антеми (“Тебе, Бога, хвалимо”, “My heart is inditing”), інструментальні твори (“Фантазії на In nomine”, “Сонати для скрипки”), а також чудові солоспіви, як-от “When I am laid in earth” та “Music for a while”.

Коли: 30 березня 2024, 17:00

Де: Театральний Центр “Слово і голос” (вул. Городоцька, 38)

Вартість: 250 грн

Лекція Богдана Шумиловича “Моторошні тіла”

Ну що, як вам назва? Чіпляє, чи не так? На цій лекції ви зможете дізнатись більше про використання так званих “моторошних тіл” в мистецтві. Богдан Шумилович розповість про роботи фотографа Пітера Віткіна, Ханса Беллмера та Ігоря Подольчака.

Щоб ви краще відчули атмосферу розмови, прочитайте короткий опис події від організаторів:

“Смерть, трупи, карлики та інтерсексуали фотографа Пітера Віткіна, моторошні ляльки Ханса Беллмера та темні сюжети українського митця – Ігоря Подольчака. І звісно ж, куди без жінок-кіборгів?”

Коли: 30 березня 2024, 18:00

Де: Галерея “Я” (вул. Шота Руставелі, 8, 2 поверх)

Вхід: 200 грн

“Пиріг і батіг” у Львівській філармонії

Цей варіант стане до вподоби тим, хто обожнює автентичну українську музику з нотками модерності. Музично-поетичний проект популяризації мови Краю під назвою “Пиріг та батіг” організовує концерт у Львівській філармонії, де кожен зможе насолодитись українською лірикою в комплекті з музичними шмаганнями.

Що на вас чекає:

1. Презентація альбому «Зелений» за творами Богдана Ігора Антонича;
2. Презентація співаної поезії з майбутнього альбому «Замордовані» (I) на вірші поетів, що були закатовані під час радянської окупації нашого Краю.

Окрім того, що ви зможете вперше почути нові доробки проєкту, ви також матимете змогу долучитись до збору від фонду Musicians Defend Ukraine (а значить, зробити добру справу та отримати плюсик в карму)!

Коли: 31 березня 2024, 18:00

Де: Львівська національна філармонія

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Вистава “Весілля” у Львові

Що вам відомо про українське весілля? Чи знаєте ви, які ритуали супроводжують це дійство? Якщо ці питання ятрили вашу душу доволі тривалий час і ви бажаєте зануритись в цю особливу атмосферу, то обов’язково купуйте квиточки на виставу “Весілля” від проєкту “Сад Божественних Пісень”!

Постановка ґрунтується на весільних обрядових піснях з усієї України (використано аж цілих 28 композицій!). Ось як театральний критик Сергій Васільєв висловився про виставу “Весілля”:

“Це дійство не є відтворенням весільного обряду, воно не є ритуальним театром. Режисер, акторки та художники розмовляють з сучасними глядачами сучасною мовою на теми, що актуальні у всі часи для всіх людей народів — про любов, людські взаємини, чоловіка та жінку, про рід та родину, дітей та батьків”.

Коли: 31 березня 2024, 17:00

Де: вул. Городоцька, 38

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Весняний гаражний розпродаж від Тлум&Крам у Львові

Якщо ви думали, що мистецькі події у Львові обмежуються лише виставами та концертами, то ви помиляєтесь! Цей гаражний розпродаж точно займе особливе місце в серденьку кожного фаната вінтажних речей.

Тут ви зможете знайти все, що ваша душа забажає, а саме:

  • Книги, одяг, взуття, прикраси та багато іншого класного (барахла) у гарному стані
  • Теплу весну +22
  • На ваш лук може вполювати Street.style.hunter
  • Класна музика від Dj Buratino
  • Смачна кава від Кава & cava

Коли: 31 березня 2024, 12:00-18:00

Де: головна алея парку ім. Івана Франка

Вхід: вільний

Схожі записи