імерсивна вистава у Львові "Тут був мій дім"

Імерсивний виставковий проєкт “Тут був мій дім” у Львові

Війна зачепила життя кожного українця. Хтось втратив житло, хтось рідних, а хтось захищає Україну на фронті. Для того, щоб ніхто не забував про цю трагедію, у Львові відбудеться імерсивний виставковий проєкт під назвою “Тут був мій дім”.

Коротко про імерсивний проєкт “Тут був мій дім”

“Тут був мій дім” — це перша виставка з найбільшої колекції панорамних фото війни проєкту «360war.in.ua». Автор імерсивного проєкту Тарас Волянюк зазначив, що в цій експозиції дуже важливим є текстовий супровід до світлин:

«Це — не блокбастер, не екшн, не репортаж з місця подій. Це фотографії, які треба розглядати через нескінченність деталей. Тому так важливий текстовий супровід фото, який зробила наша головна редакторка Ірина Клачек — він має бути беземоційний, фактологічний, а це дуже складно зробити, коли бачиш ці фото».

Виставка про російське вторгнення в Україну має інтерактивні елементи, такі як QR-коди для цифрових панорам та можливість переглядати фото у VR-окулярах. Експозиція розділена на три частини:

1. Перша частина охоплює загальну хронологію вторгнення, його глобальні наслідки, такі як втрата домівок, вимушена міграція та вплив на світ.

2. Друга частина зосереджується на руйнуванні важливих для людей місць, таких як парки, дитячі садки, школи, будинки культури та громадські простори.

3. Третя, найемоційніша частина, присвячена втраті будинків, квартир та житла. Панорами, зняті з середини зруйнованих помешкань, занурюють глядачів у трагічний досвід, який пережили мільйони українців.

Офіційне відкриття: 19 березня 2024, 17:00

Тривалість: з 19 березня по 17 квітня

Де: Порохова Вежа (вул. Підвальна, 4)

Розклад: з вівторка до неділі з 12:00 по 20:00.

Вхід: в день відкриття вхід безкоштовний, в інші дні — за внесок від 200 грн. на подальший розвиток проєкту.

Схожі записи