Мистецькі події у Львові на вихідні

Мистецькі події у Львові на вихідні 9-10 березня

Завтра п’ятниця, а це значить, що вікенд на носі. Для того, щоб ви якісно провели ці дні, пропонуємо вам мистецькі події у Львові на вихідні 9-10 березня.

Театралізована екскурсія “Візит до Франків”

Згадайте свої шкільні уроки з української літератури. Чи було вам цікаво слухати про життя письменників та письменниць? Ймовірно, могло бути цікавіше, чи не так?

На щастя, у вас є прекрасна можливість завітати в гості до Івана Франка та його дружини Ольги, поспілкуватися з ними та побачити особливості їхнього побуту зсередини. Зробити це можна на інтерактивній театралізованій екскурсія “Візит до Франків”.

Господарі з радістю проведуть вас будинком, розкажуть про сімейні традиції та дотепні історії з їхнього життя, згадають цікаві моменти виховання дітей, покажуть цікаві речі з особистого побуту, а ще відкриють якісь сімейні секрети!

Коли: 9 березня 2024, 14:00

Де: Дім Франка (вул. Франка 150/152)

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Виставка артефактів Тараса Шевченка

Мистецькі події, пов’язані з українськими митцями не закінчуються. Для того, щоб далеко не відходити від Франка, пропонуємо завітати на виставку артефактів Тараса Шевченка. 9-10 березня вважаються Шевченківськими днями, тож Дім Франка принагідно відкрив експозицію, де ви зможете побачити фотолітографічний відбиток шести сторінок поеми «Єретик» на трьох аркушах другої половини ХІХ сторіччя.

Відомо, що знайомий Шевченка, співзасновник Кирило-Мефодіївського братства, Василь Білозерський подарував фрагмент автографа поеми Народному дому у Львові, проте оригінал на сьогодні вважається втраченим.

Якщо вас зацікавило це, то обов’язково відвідайте цю виставку.

Коли: 9-10 березня 2024, з 10:00 по 17:00

Відкриття: 9 березня о 15:00

Де: Дім Франка (вул. Франка 150/152)

Вхід: 50 грн, а дітям — безкоштовно

Квест з майстер-класом “І світ, і барви, і любов: звірі Марії Приймаченко”

Від українських письменників переходимо до художниці. Якщо ваші дітки (від 6 до 11 років) обожнюють квести та творчість Марії Приймаченко, тоді покваптесь придбати квиток на цю подію. Активності відбуваються в рамках виставки “Феномен Марії Приймаченко”.

Під час квесту юні відвідувачі дізнаються про життєвий і творчий шлях видатної української майстрині, поринуть у світ її багатої уяви та спробують відшукати фантастичних звірів, яких вона так любила.

Після цього, охочі зможуть взяти участь у майстер-класі з малювання листівки за мотивами творів Марії Примаченко.

Коли: 10 березня 2024, з 12:00 до 13:00

Де: Палац Потоцьких (вул. Коперника, 15)

Квитки: за цим номером телефону: 068 966 23 48

Прем’єра вистави “Урок” у Львові

Завершити статтю про мистецькі події у Львові пропонуємо походом до театру “Воскресіння”. Цієї неділі ви матимете змогу побачити виставу під назвою “Урок”. Провідна тема постановки — безглуздя людської тиранії. Ось короткий синопсис до “Уроку”:

Коли музика грає мелодії пригноблених, світло блікує ореол життя під стягом тиранії, а атмосфера кличе на двобій сміху вільної душі та невігластва поневоленої — від абсурду паморочиться в голові. І єдине, що залишається робити — це висновки.

Коли: 10 березня 2024, 18:00

Де: Львівський академічний духовний театр “Воскресіння”

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Схожі записи