Вечір Поетичних Читань З Галиною Крук У Львові

Вечір поетичних читань з Галиною Крук у Львові

Якщо ви ще досі не розпланували свою п’ятницю, то пропонуємо вам завітати на Вечір поетичних читань з Галиною Крук у Львові. Збирайте друзів, обирайте гарне вбрання і гайда насолоджуватись чуттєвою поезією!

Коротко про Вечір поетичних читань з Галиною Крук

Галина Крук — відома українська поетеса, літературознавиця та перекладачка. Вона є авторкою п’яти поетичних збірок:

  • “Доросла” (2017),
  • “Спів/існування” (2013),
  • “Обличчя поза світлиною” (2005),
  • “Сліди на піску” (1997),
  • “Мандри у пошуках дому” (1997)

Окрім цього, в доробку галини є аудіокнига “Буквар/BookWar” (2023), збірка оповідань “Хто завгодно, тільки не я” (2021) та чотири книжки для дітей. Її твори представлені в багатьох антологіях та перекладені більш ніж 30 мовами світу, зокрема англійською — “A Crash Course in Molotov Cocktails” (2023) та “Lost in Living” (2024).

Галина Крук є лауреаткою численних літературних нагород як в Україні, так і за кордоном, серед яких: Поетична премія Гріффіна, премія Сундари Рамасвамі, премія “Жінки в мистецтві” 2023 року, премія Фонду Ковалівих 2022 року, премія “Найкраща книга Форуму видавців 2021 року” та інші.

Крім письменницької діяльності, Галина Крук є членкинею Українського ПЕН-клубу, кандидаткою наук з української літератури (2001) та викладачкою європейської та української барокової літератури у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Вищезгаданий перелік досягнень Галини свідчить про те, що Вечір поетичних читань стане атмосферним та незабутнім заходом! Тут ви почуєте як легкі романтичні вірші, так і доробки, сповнені парадоксом чуття та думки.

Коли: 24 травня 2024, 18:00

Де: Дім Франка (вул. Івана Франка, 150/152)

Вхід: вільний 🙂

Також нагадуємо, що 10 червня у Львові відбудеться поетичний вечір Юрія Іздрика!

Схожі записи