Фотовиставка Мирослава Кобилянського про Маріуполь у Львові

Фотовиставка Мирослава Кобилянського про Маріуполь у Львові

Чимало українських міст постраждали внаслідок російської агресії. Одним з найбільш знакових у цій війні став Маріуполь, який росіяни знищили до тла. Якщо ви ніколи не бачили це прекрасне місце до повномасштабного вторгнення, то не пропустіть можливість відвідати фотовиставку, присвячену довоєнному Маріуполю під назвою “Мій Маріуполь та світ довкола”.

Коротко про автора фотовиставки про Маріуполь

Мирослав Кобилянський — це військовослужбовець, який захищає нашу Україну починаючи з 2014 року. Чоловік родом з Івано-Франківщини, а саме — з Коломиї. У 2015 він потрапив до Маріуполя, брав участь у створенні нового підрозділу, де і проходив службу аж до 2022 року. Його так званим хобі є аерофотозйомка. Ось як захисник розповідає про совє захоплення:

«Я використовував будь-яку нагоду якомога частіше бувати поблизу моря. І там з різних ракурсів я знімав наше прекрасне місто Марії».

Мирослав Кобилянський

Ще до початку повномасштабного вторгнення Мирослав Кобилянський замислювався про створення книги зі світлинами Маріуполя. Після 24 лютого чоловік зрозумів, що книгу потрібно обов’язково публікувати.

«Коли Маріуполь знаходився у стадії клінічної смерті, мій підрозділ передислокували да Дніпра. І саме в той період я знову повернувся до думок про створення книги. Мені вважалося, що було б правильним створити книгу, яка б залишила пам’ять про місто, яке ми всі знаємо».

Мирослав Кобилянський

В результаті, світ побачив книгу “Мій Маріуполь та світ довкола” наприкінці 2022 року.

Що буде на фотовиставці Мирослава Кобилянського про Маріуполь

Експозиція носить таку ж назву, як і книга Мирослава. Фактично, на виставці будуть представлені світлини, які увійшли до неї. На них будуть зображені наймальовничіші краєвиди Маріуполя.

Ось як про ідею виставки говорить Мирослав Кобилянський:

“Ідея фотовиставки виникла у нас ще під час підготовки книги до друку – вважаємо за необхідне дозволити вам на власні очі побачити ці неймовірні пейзажі у великому форматі та спільно з автором поринути в атмосферу міста його серця”.

Мирослав Кобилянський

Коли: відкриття — 2 грудня о 16:00

Тривалість: з 2 по 16 грудня 2023

Де: вул. Стецька, 3а, м. Львів

Схожі записи