Благодійна виставка текстильного мистецтва у Львові

Благодійна виставка текстильного мистецтва у Львові

Якщо ви думали, що текстиль не являє собою нічого цікаво, то радимо відвідати благодійну виставку “Нашарування”, яка відбудеться у Львові. Офіційне відкриття заплановане на 16 січня 2024 року.

Коротко про виставку

Концепція благодійної виставки доволі цікава, оскільки на ній будуть виставлені доробки магістрів кафедри художнього текстилю Львівської академії мистецтв, а саме: Василя Колодія, Ірини Рибенчук, Олени Мороховської та Ельвіри Сосоєнко.

За словами організаторів благодійної виставки, роботи митців включають сучасні текстильні практики, комбіновані текстильні техніки та скерування думок і рефлексій, які зі свого боку віддзеркалюють емоційні стани та реакцію на реалії нашого сьогодення. Саме тому, експозиція носить назву “Нашарування”, адже повністю відображає методи роботи з текстилем.

А що із благодійністю?

Тепер перейдімо до найважливішого моменту — благодійності. Родзинкою виставки стане можливість придбати роботи митців. Відповідно, якщо певна робота стане вам до вподоби, ви неодмінно зможете її придбати, а отримані кошті будуть направлені на допомогу Збройним Силам України, а конкретніше — на придбання Mavic та FPV дрони для 14 окремої механізованої бригади, в якій служить чоловік однієї з учасниць виставки Елі Сосоєнко. Тому це прекрасна можливість долучитись дл прекрасного та заробити собі плюсик в карму 🙂

Тривалість: з 16 січня по 4 лютого 2024 року
Де: галерея “Зелена канапа” (Львів, вул. Вірменська 7)

Схожі записи