Перегляд фільму англійською у Львові

Перегляд фільму англійською у Львові

What’s up, guys? Маємо для вас гарну новину. Цієї п’ятниці у Львові відбудеться показ кінострічки за мотивами культової рок-опери “Ісус Христос — Суперзірка”. Але крутий бонус у тому, що перегляд фільму буде англійською мовою. Чи готові зануритися в атмосферу рок-музики та драматичного сюжету, одночасно вдосконалюючи свої мовні навички? Тоді збирайте друзів і покваптеся на перегляд фільму англійською у Львові. Такий вечір п’ятниці точно запам’ятається на довго!

Коротко про перегляд фільму англійською у Львові

Певна річ, що для того, аби бути впевненим на 100%, що фільм вам сподобається, потрібно знати знати його сюжет. Тож ловіть коротеньку анотацію до кінострічки “Ісус Христос — Суперзірка”:

Фільм є екранізацією легендарного рок-мюзиклу “Ісус Христос – Суперзірка”, який розповідає про останні дні життя Ісуса Христа. Мюзикл, що вперше був поставлений на Бродвеї, здобув величезну популярність і його ставили на сценах у різних куточках світу. Вистава й досі користується великим попитом та збирає аншлаги.

Кінострічка, подібно до оригінальної п’єси, зображує події навколо зародження християнства та приїзду Ісуса до Єрусалиму. Фільм фокусується на останніх семи днях життя Сина Божого, його розп’ятті, а також приділяє значну увагу образу Юди як неординарній особистості. На відміну від євангельських переказів, на яких ґрунтується сюжет, автори внесли власні інтерпретації подій, використали сучасні атрибути та написали рок-композиції.

Після перегляду фільму, відбудеться обговорення українською мовою, де ви зможете висловити свої думки про побачене.

Коли: 3 травня 2024, 18:30

Де: America House Lviv

Вхід: вільний, але потрібно зареєструватися за цим посиланням

Схожі записи