Презентація антології “Шалені авторки” у Львові

Презентація антології “Шалені авторки” у Львові

Такого точно ви не очікували! У Львові відбудеться презентація антології творів українських письменниць під назвою “Шалені авторки”. Читайте далі про те, хто увійшов до неї.

Коротко про антологію “Шалені авторки”

Збірка “Шалені авторки” — це справжня знахідка для поціновувачів доробків українських авторок. За словами авторів антології , ця книга — своєрідна мандрівка крізь останні два століття, під час якої різні авторки, маючи несхожі стильові уподобання й естетичні орієнтації, змальовують усю множинність і складність жіночого досвіду.

Оскільки книга має більше 400 сторінок, зрозуміло, що перелік прізвищ авторок вражає масштабністю. 12 письменниць: Леся Українка, Оксана Забужко, Ольга Кобилянська, Уляна Кравченко, Ольга Кобилянська, Олена Пчілка та багато інших. Звучить захопливо, чи не так?

А що ж буде на презентації?

Тепер кілька слів про презентацію антології. Звичайно, що кожен охочий зможе придбати книгу в книгарні. Втім, не варто пропускати її презентацію, оскільки на вас чекає цікаве обговорення 🙂

У створенні цієї антології взяли участь літературознавці Віра Агеєва та Ростислав Семків, які розповідатимуть про письменниць та їхніх героїнь. Обидва науковці є також авторами популярного YouTube-каналу «Шалені авторки». Саме тому підписники цього каналу знайдуть у книзі багато цікавого. Співпраця з авторами проекту дозволила створити по-справжньому захопливу антологію.

Коли: 20 лютого 2024, 19:00

Де: Книгарня “Є” (Львів, Проспект свободи, 7)

Вхід: вільний 🙂

Схожі записи