концерт Володимира Івасюка у Львові

Концерт пам’яті Володимира Івасюка у Львові

Ця подія — це стовідсотковий must visit для всіх, хто обожнює вінтажні українські пісні! У Львові відбудеться концерт пам’яті видатного Володимира Івасюка “Наш Івасюк”, де кожен охочий зможе насолодитись його композиціями.

Коротко про Володимира Івасюка

Якщо раптом ви не чули про постать Володимира Івасюка, то обов’язково прочитайте цей пункт до кінця.

Володимир Івасюк — це справжній феномен у історії української музики, поетичний символ того покоління 1960-70х, що прагнуло свободи та змін. Своїми щирими, мелодійними та “простими, як дихання” піснями він зумів торкнутися найтонших струн людських душ.

Ще зовсім юним хлопцем, у 1968-му, Володимир створив справжній шлягер на віки – “Червону руту”, який став візитівкою української естради. Цю пісню з витонченою мелодією та поезією природи запам’ятали мільйони людей. Романтичні “Пісня буде поміж нас”, філософський хіт “Водограй”, світла “Залишені квіти” – кожен його твір ставав музичною перлиною.

Тож, яскрава зірка Івасюка обірвалася драматично – у 28 років за загадкових обставин, залишивши після себе надбання, до якого не в’яне інтерес й зараз. А сам він залишається одним з найулюбленіших музичних ідолів України.

Володимир Івасюк

А що буде на концерті “Наш Івасюк”?

Подія приурочена 75 дню народження Володимира Івасюка. Саме тому, концерт дуже символічний. У Львівській опері звучатимуть шалено відомі пісні авторства Івасюка (хоче не виключено, що дехто відкриє для себе дещо нове). На сцені виступатимуть чимало відомих вокалістів та вокалісток, а саме: Оксана Муха, Павло Табаков, Вікторія Ященко, Марта Мальська, NÁNA та Ігор Гуцайлюк.

За словами організаторів, акомпанувати співакам буде хорова капела України “Трембіта”, а ведучим вечора буде Віталій Гордієнко — автор документального фільму “Феномен Івасюка”, про життя та творчість композитора та співака (до речі, радимо переглянути цей фільм, оскільки там чимало інсайтів!)

Коли: 4 березня 2024, 19:30

Де: Львівський оперний театр

Квитки: придбати квитки можна тут 🙂

Схожі записи