Мистецькі події у Львові на вихідні

Мистецькі події у Львові на вихідні 24-25 лютого

Ну що, дочекались кінця тижня? Тепер час спланувати свій графік та обрати мистецькі події у Львові на вихідні, які варто відвідати. Ми підготували підбірку цікавих місць, які допоможуть якісно та цікаво провести вікенд!

Творча зустріч із казкарками Світланою Тодер та Марією Солтис-Смирновою

Пропонуємо розпочати свій вікенд із зустрічі з авторками казок Світланою Тодер та Марією Солтис-Смирново. Ця подія зацікавитьтих, хто займається написанням власних творів, або ж просто обожнює казки.

Тепер декілька слів про казкарок, які розкажуть про нюанси своєї роботи.

Світлана Тодер — співавторка 14 збірок казок (є навіть екземпляри, написані шрифтом Брайля).

Марія Солтис-Смирнова — авторка 800 казок, 15 власних книжок, а також збірок, написаних шрифтом Брайля.

Коротко про те, що буде на творчій зустрічі:

  • Казкарки дадуть відповіді на запитання про те, що надихає їх писати, як виникають ідеї колективних збірників, що приховано під обкладинками їхніх видань тощо;
  • Детально ознайомлять із серію книжок про червонокнижних рослин і тварин України — “Чароцвіт” і “Чаросвіт”;
  • Презентують найновіші видання “Казкарня. Оце кухня 2” та “Казки з укриття”.


Коли: 24 лютого 2024, 15:00

Де:   Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука

Вхід: вільний)

Вальси Шопена в Органному залі

Від казок переходимо до класичної музики. У Львівському органному залі відбудеться концерт Андрія Макаревича, на якому він виконає вальси, мазурки та ноктюрни Фридерика Шопена.

Пропонуємо вам коротеньку довідку про Андрія Макаревича:

Андрій Макаревич — піаніст, який активно гастролює з концертами. Він бере участь у багатьох фестивалях як соліст, у складі камерних ансамблів та з симфонічним оркестром. Ба більше, Андрій Макаревич — лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Варто зазначити, що програма концерту налічує більше десяти композицій Шопена. Такі мистецькі події у Львові — це справжній скарб!

Коли: 25 лютого 2024, 17:00

Де: Львівський органний зал

Вхід: квитки можна придбати на касі Органного залу або за цим посиланням

Вистава “На полі крові”

Ідеальним завершенням вихідних є похід у театр. Саме тому, пропонуємо вам відвідати виставу під назвою “На полі крові”. Це постановка за мотивами однойменної драматичної поеми Лесі Українки.

У своїй поемі Леся Українка пропонує незвичайне трактування історії зради Юди Іскаріота. В основі твору — апокрифічни переказ, за яким Юда після продажу Христа не наклав на себе руки, а придбав шматок безплідної землі поблизу Єрусалима на гроші, отримані за зраду.

На цій території розгортається уявний діалог між Юдою та Прочанином. Їхня зустріч набуває форми морально-етичної дискусії. Так Леся Українка піднімає осмислення вчинку Юди до філософського рівня.

Режисерка вистави Ірина Волицька переосмислила відомій сюжет поеми:

“У моновиставі Прочанин з’являється Юді як внутрішній голос сумління і докору. На тлі самоаналізу своєрідного «анти-Євангелія» від Юди досліджується анатомія зради, трагедія людини, нездатної піднятися до висот духу. До якого б самозахисту не вдавався Юда – виправдати зраду неможливо. Страшне, як і самогубство – руйнація і розпад особистості”.

Коли: 25 лютого 2024, 19:00

Де: Львівський театр ляльок

Квитки: можна придбати за цим посиланням

Схожі записи