виставка Ярослави Ткачук у Львові

У Львові триває виставка “Коди пам’яті” Ярослави Ткачук

Днями стартувала виставка мисткині Ярослави Ткачук під назвою “Коди пам’яті”. Триватиме вона до 30 листопада 2023 включно.

Коротко про постать Ярослави Ткачук

Ярослава Ткачук — це українська мисткиня, родом з Коломиї. У 2000 році закінчила навчання в Косівському коледжі декоративно-прикладного мистецтва, спеціалізуючись в галузі художнього текстилю. У 2008 році отримала диплом Львівської Національної Академії Мистецтв також у спеціальності художній текстиль. З 2013 року і дотепер є членом Національної Спілки Художників України.

Прикметно, що роботи Ярослави були представлені на більше, ніж 25 виставках в Україні та світі. Власне у своїй роботі вона використовує цікаві матеріали та текстури. Ось як сама мисткиня описує концепцію своєї роботи:

“Для своїх творів завжди хочу підшукати особливі матеріали, фактури, відтінки, при цьому завжди опираюсь на природні властивості того чи іншого матеріалу, як то латунь, чи мідь, що при окисленні дає неймовірну палітру, чи мельхіор сатиново білий, в поєднанні з структурою дерева.

Загалом люблю бавитись фактурами і матеріальністю, в цьому особливість текстилю – це не живопис). Вважаю, що завдяки такій матеріальній тактильності роботи краще передають тепло і любов, скеровують думки спостерігача в позитивне русло”.

Ярослава Ткачук, організаторка виставки

Що буде на виставці “Коди пам’яті”

На експозиції представлені картини-гобелени наповнені як фактурно, так і сенсово. Роботи в ній об’єднані тонкими павутинками, які зв’язані в одну ідею – це спадщина, пам’ять, яку ми успадкували від наших предків, і яку, переосмислюючи та переживаючи, ми передаємо нашим нащадкам. Тож провідна ідея виставки — зв’язок з минулим.

Тривалість: з 2 по 30 листопада (з 13:00 по 19:00)

Де: Львівський органний зал

Вхід: квитки можна придбати в касі Органного залу

Схожі записи