виставка Петра Сметани у Львові

У Львові стартує виставка художника Петра Сметани

А ось під’їхала подія для прихильників образотворчого мистецтва. Не пропустіть виставку художника Петра Сметани “Темне”, яка відбудеться у Львові. Офіційне відкриття відбудеться 6 лютого 2024.

Коротко про Петра Сметану

Петро Сметана — це український художник, родом з Львівщини. Він закінчив Львівський національний лісотехнічний університет за спеціальністю “дизайн”, а також навчався у відомого львівського художника Остапа Патика. З 2012 року є членом Національної спілки художників України.

Творчість Петра Сметани охоплює живопис, графіку та скульптуру. Його роботи відрізняються експресивністю, емоційністю та глибиною думки. Художник часто використовує символічні образи, досліджуючи теми людського буття, історії та сучасності.

Прикметно, що доробки митця експонувалися на численних персональних та групових виставках в Україні та за кордоном. Серед його відомих робіт можна виділити “Воскресіння”, “Спадок”, “Діалог” та “Портрет Тараса Шевченка”.

Якщо ви хочете ознайомитись зі стилем робіт художника, можете заглянути на його персональний сайт 🙂

Що буде на виставці Петра Сметани?

На виставці “Темне” будуть представлені нові роботи Петра Сметани, які до цього ще не бачили світ. Мова йде про абстрактні полотна монументальних форматів. Цікаво, що першу частину цієї експозиції була представлена в Києві в галереї “Білий світ” протягом жовтня-листопада 2023 року.

Ось як про своє дітище говорить автор виставки:

“Темне – те, що залишається після яскравих спалахів світла. Темне, яке повільно кружляє в повітрі і повільно опадає, забарвлюючи все собою. Темне як обов’язкове і вимушене явище нашого сьогодення. Темне як сажа, з якої все почалося, як первісний праобраз. І сажа як наслідок руйнувань. Темне, як етап перед народженням…”

Петро Сметана

Коли: 6 лютого 2024, 12:00

Тривалість: з 6 лютого по 3 березня 2024

Де: галерея “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7)

Схожі записи