Історія-концерт про Гаррі Поттера в Львівській опері

У Львові відбудеться концерт-історія про Гаррі Поттера

Фанати Гаррі Поттера не проґавте можливість відвідати концерт-історію про хлопчика, який вижив! Запланований він на 4 грудня в Львівській опері.

А що ж це буде?

Концерт-історія “Гаррі Поттер” — це прекрасне музичне дійство, у виконанні гік-оркестру LUMOS Orchestra та камерного хору “Євшан”. Симфонічний оркестр та хор подарують вам захоплюючу подорож світом Гаррі Поттера через виконання музики з усіх восьми фільмів легендарної саги Джоан Роулінг. Історія вистави пов’язана зі світом Гаррі Поттера та доповнена вражаючими костюмами, декораціями та відеорядом, що занурять вас та ваших дітей у магічну атмосферу цього світу. Крім того, для всіх охочих буде організовано змагання за Кубок Гоґвортсу, де кожен учасник зможе вплинути на визначення переможця.

Хто такі LUMOS Orchestra та камерний хор “Євшан”?

Не можна не згадати про тих, хто створюватиме магію в Львівській опері. LUMOS Orchestra та камерний хор “Євшан” відомі своєю унікальністю, адже вони — єдиний в Україні гік-оркестр. Команда музикантів відома фантастичними тематичними шоу-концертами власної розробки: “Володар Перснів”, “Гаррі Поттер”, “Гра Престолів”. Ба більше, LUMOS Orchestra та камерний хор “Євшан” зробили колаборацію з композитором музики до ігор “Герої Меча та Магії – Полом Ентоні Ромеро.

Оскільки кожен музикант в оркестрі є відданим прихильником Гаррі Поттера та інших гіковських всесвітів, вони не тільки віртуозно виконують музику на своїх концертах, але також мають глибоке розуміння змісту та джерел цих музичних творів.

Де: Львівська національна опера

Коли: 4 грудня, 15:30 та 19:00

Схожі записи