корАлівські вечорниці у Львові

У Львові відбудуться КорАлівські вечорниці на Стрітення

Увага-увага! Є прекрасний варіант, як провести вечір неділі з користю для тих, хто ще не має планів. У Львові відбудуться КорАлівські вечорниці на Стрітення.

Коротко про КорАлівські вечорниці у Львові

Перш за все, не подумайте, що ми зробили одрук у слові “королівські”. Навпаки, вечорниці саме корАлівські, оскільки корАлі 🙂

Отож, з організаційними питаннями розібрались, а тепер перейдімо до найважливішого — що ж це таке ті КорАлівські вечорниці? Це подія, яка поєднує в собі волонтерство на розваги. На вечорницях лунатимуть традиційні українські пісні у виконанні популярних львівських гуртів (а значить, що без танців не обійтись!).

Втім, це не всі активності, заплановані на вечір. Учасники вечорниць матимуть змогу допомогти Збройним Силам України своїми руками. Їх навчать плести нашоломники для наших захисників, нарізати тканини для плетіння маскувальних сіток, виготовляти потрібні для військовго госпіталю подушечки для поранених та окопні свічки для фронту.

Варто зазначити, що організатори заходу звернулись до охочих з проханням принести картон, парафін, бляшані банки та ножиці. Чим більше матеріалів, тим більше окопних свічок можна виготовити.

На рукоділля благодійність не закінчується. Вхід на КорАлівські вечорниці — це вільний донат, а значить, що всі кошти направлять на потреби ЗСУ! (ви порахували кількість плюсиків в карму, які отримаєте після відвідин вечорниць?)

До речі, якщо вихочете взяти участь у зборі коштів на дрони для ЗСУ, то встигніть завітати на виставку “Нашарування”!

Коли: 4 лютого 2024, 18:00

Де: Нижній Зал в Театрі Ляльок (площа Данила Галицького, 1)

Вхід: вільний донат 🙂

Схожі записи