виставка “Ковчег. Антологія сенсів” у Львові

У Львові відкривається виставка “Ковчег. Антологія сенсів”

Команда Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького запрошує всіх охочих відвідати виставку “Ковчег. Антологія сенсів”. Офіційне відкриття відбудеться 21 листопада.

Коротко про виставку “Ковчег. Антологія сенсів”

Концепція експозиції полягає в репрезентації доробків 13 молодих художників, які досліджують українське буття через свою творчість. Це одна особливість в тому, що митці походять з різних куточків України, тож їхні роботи символізують єдність України. За словами організаторів, експозицію не варто сприймати буквально. Навпаки, потрібно побачити метафоризм.

“Ковчег. Антологія сенсів» – це не просто виставка, це метафора українського духу. Вона символізує колиску та човен, які відображають глибину і силу нашої культури, історії та ідентичності. В експозиції представлені твори художників, скульпторів та фотографів, роботи яких транслюють різноманіття поколінь, стилів та культурних кодів, властивих різним регіонам України”.

Програма виставки “Ковчег. Антологія сенсів”

– 24 листопада – зустріч-розмова з доктором філософських наук Олександром Філоненко «Повернення краси»;

– 25 листопада – прем’єра документального фільму «Олег Мінько. В

експресії духу» про життя і творчість відомого львівського митця

(Львівський Палац мистецтв);

– 15 грудня – зустріч-розмова з авторами проєкту «Космогонія»: художником Петром Антипом і куратором проєкту Віктором Корсаком.

Тривалість: з 21 листопада по 24 грудня 2023

Де: Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького

Схожі записи