виставка Анни Атоян у Львові
·

У Львові старутє виставка Анни Атоян “Міні монументи ІІ”

Усіх львів’ян та гостей міста запрошують відвідати виставку Анни Атоян “Міні монументи ІІ”. Офіційне відкриття відбудеться 21 листопада о 12:00.

Коротко про постать Анни Атоян

Анна Атоян — це українська мисткиня, яка працює переважно в техніці живопису по шовку та гарячого батіку. З 2002 року художниця бере активну участь як в українських, так і закордонних виставках. Прикменто, що на рахунку Анни Атоян близько шести персональних виставок у Львові.

Що буде на виставці Анни Атоян “Міні монументи ІІ”

Перш за все, давайте розбиратись, чому експозиція носить таку назву. Справа в тому, що в червні 2021 року у Львові відбулась виставка Анни Атоян “Міні монументи”. Її тематика полягала в представленні семи особистісних монументів, виконаних в різних стилях. Фактично, ця виставка є сиквелом (як у світі фільмів) до попередньої.

За словами Анни Атонян, вона теж складатиметься з семи тематичних міні монументів – арт комплексів, які окрім живопису доповняться міні скульптурами створеними з бавовняної вати. Цікаво, що такий метод роботи з ватою пішов з дитинства мисткині, коли вона створювала ялинкові прикраси з підручних матеріалів.

На створення скульптур з вати Анну надихнула робота над каруселькою з підвісними фігурками над ліжечком немовляти для свого нещодавно народженого онука.

Тривалість: з 21 листопада до 10 грудня 2023

Де: вул. Вірменська, 7

Схожі записи