концерт Руслани у Львові

Великий сольний концерт Руслани у Львові (ОНОВЛЕНО)

Агов! Чи є тут хтось, кому бракує диких танців? Для вас прекрасна новина, оскільки до Львові приїжджає Руслана із великим сольним концертом! Гортайте далі, аби дізнатись деталі.

Перенесення концерту: деталі

На жаль, відбулись зміни у проведенні концерту у Львові. На своїй сторінці у Фейсбук Руслана оприлюднила допис, у якому повідомила прихильників про те, що організатор концертів у Львові, Києві та Одесі не виходить на зв’язок тривалий час. В результаті, команда співачки заявила про скасування виступів.

“Я не знаю, що сталося з людиною, яка звернулась до нас з пропозицією зробити великі концерти у Києві, Одесі та Львові, але константую факт, що від 2 листопада і до сьогоднішнього дня він так і не вийшов на зв’язок.
Організатором концертів є компанія «СТАР ЛЕЙБЛ ЕНТЕРТЕЙНМЕНТ УКРАЇНА», і її керівник Тарас Доненко зник і перебуває зараз в розшуку”.

допис Руслани на сторінці у Фейсбук

Попри це, вона зазначила, що концерти відбудуться в інші дати, про які прихильники дізнаються згодом.

Важлива інформація для тих, хто придбав квитки від шахраїв: усі придбані квитки будуть дійсними на нові дати великого концертного туру «Дикі Танці. 20 років Перемоги».

Концерт Руслани у Львові: на що чекати?

На концерті ви зможете почути усім відомі пісні Руслани, які стали культовими для української музики, а саме: «Дикі танці», «Знаю я», «Світанок», «Коломийка», «Це любов» та багато інших. Ба більше, співачка презентує свою нову пісню, написану під час повномасштабного вторгнення — “Лірниця” (та інші).

Не можна не зазначити, що на сцені виступить не лише Руслана. Її пісні супроводжуватимуться танцями танц-театру “Життя” та грою симфонічного оркестру (ви вже побігли за квитками?).

Коротко про Руслану

Руслана Лижичко – українська співачка, піаністка, диригентка, танцюристка, продюсерка та громадська діячка, відома далеко за межами України.

Світову славу Руслана здобула задяки перемозі на конкурсі Євробачення-2004 з піснею “Дикі танці”. Цей тріумф не лише продемонстрував талант співачки, але й привернув увагу світу до України.

Народна артистка України Руслана не лише творить музику, але й активно бореться за справедливість та краще майбутнє своєї країни. Її активна участь в Євромайдані стала свідченням небайдужості та щирого прагнення до змін.

Музичний стиль Руслани – це унікальне поєднання етно-попу, фолк-року та електронної музики. Її пісні, такі як “Дикі танці”, “Знаєш ли ти”, “Козацькому роду нема переводу” та “Відпусти”, стали справжніми хітами та улюбленими композиціями мільйонів людей.

Коли: 6 березня 2024, 19:00

Де: Національна Львівська опера

Схожі записи