Виставка Олени Василевич “Місто перстнів” у Львові

Виставка Олени Василевич “Місто перснів” у Львові

Як ви думаєте, чи можна поєднати ювелірні прикраси з архітектурними спорудами? Якщо вам складно це уявити, значить обов’язково відвідайте виставку Олени Василевич “Місто перснів”, відкриття якої відбудеться у Львові 28 травня 2024!

Детальніше про виставку Олени Василевич “Місто перснів”

Олена Василевич — це українська художниця, яка спеціалізується на створенні виробів з кераміки. Виставка “Місто перснів” стане її шостою персональною виставкою. Концепція експозіції досить цікава: вона створила колекцію унікальних керамічних перснів, кожен з яких символізує відбудову та відродження українських міст після Перемоги.

Виставка стала результатом трансформації ідеї художниці, яка зародилася близько року тому. Спочатку Олена Василевич планувала зобразити руйнування та втрати, які приносить війна. Втім, з часом мисткиня вирішила змінити вектор своєї роботи, та створити яскраві та життєствердні експонати, що символізують нове життя.

Кожен перстень у колекції “Місто перснів” має монументальну архітектурну форму та присвячений окремому українському місту. Назви міст, якими вони позначені, несуть в собі асоціації з людьми, що походять з цих міст, адже, за словами авторки, міста – це їхні люди.

Роботи Олени Василевич
Джерело: Фейсбук “Зелена канапа”

Прикметно, що після початку повномасштабного вторгнення Олена змінила своє російське прізвище на українське. Тепер вона не Хомякова, а Василевич (це прізвище дідуся митскині по материнській лінії). Ось як вона пояснила своє рішення:

“Мої прикраси мені, як діти, і я би не хотіла, щоб вони носили російське прізвище”.

Також варто додати, що у випадку, якщо якийсь перстень-символ українських міст припаде вам до душі, ви легко зможете його придбати на експозиції.

Офіційне відкриття виставки: 28 травня 2024, 18:00

Тривалість: 28 травня — 23 червня 2024

Де: вул. Вірменська, 7

Графік: Експозиція працюватиме щодня, крім понеділка, з 12:00 до 19:00.

Вхід: вільний

Читайте також: Гурт ТНМК виступить у Львові зі спеціальною програмою

Схожі записи