Вистава “Я, Побєда і Берлін” у Львові

Вистава “Я, Побєда і Берлін” у Львові

Кузьма Скрябін є справжнім феноменом української музики. Його пісні не втрачають актуальності та популярності навіть попри трагічну загибель співака десять років тому. А чи знали ви, що Кузьма займався літературою? Якщо ні, то вистава “Я, Побєда і Берлін” за мотивами його однойменної повісті ідеально підійде для знайомства зі Скрябіним-письменником.

Коротко про виставу “Я, Побєда і Берлін”

Ця вистава розповідає захопливу історію, сповнену гумору та молодецьких пригод, ніби почуту від старого друга, який акомпанує собі на гітарі знайомими мелодіями. Це своєрідне роуд-муві, що приваблює ностальгічними спогадами про “лихі” 90-ті з їхніми светрами “BOYS”, лакованими зачісками та черговими пригодами на кордоні, де відчувалося бажання зазирнути у вільний світ Західної Європи.

Сама історія — це безтурботне божевілля, хуліганство та веселе шалене юнацтво! Головний герой приймає авантюрну пропозицію поїхати до Берліна, щоб продати за гроші антикварний автомобіль “Побєда” з дитячими манекенами на борту.

Дорогою його спіткають кумедні та безвихідні ситуації, адже старенька “Побєда” ніяк не хоче рушити з міста Новоєврейська (так автор ніжно називає своє рідне місто Новояворівськ). Але врешті-решт “Побєда” таки рушає, аби разом з акторами-музикантами вирватися у музичний, іронічний та палкий світ гурту Скрябін.

Екранізація повісті Кузьми Скрябіна

Цікавий факт, що минулого тижня світ побачила екранізація повісті Кузьми Скрябіна. Її сюжет майже повністю відтворює книгу, однак певні відмінності все ж таки є. Зйомки фільму почались ще в далекому 2020. Втім, на великих екранах він з’явився лише через чотири роки. Причиною цьому стала пандемія, а згодом — повномасштабне вторгнення.

Якщо ви ще не бачили “Я, Побєда і Берлін”, то покваптесь придбати квитки в кінотеатр. Фільм буде в прокаті до 10 квітня 2024 року.

Коли: 28 березня — 28 квітня 2024

Де: Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Схожі записи