Концерт Alex Pian на даху у Львові

Концерт Alex Pian на даху у Львові

Чи є серед вас ті, хто не уявляють свого життя без звуків форепіано? У такому разі, для вас є чудова новина: 11 липня о 20:00 на Терасі !FESTrepublic відбудеться неймовірна подія – “Piano Pop & Rock Meditation” з Alex Pian!

Коротко про Концерт Alex Pian на даху у Львові

Уявіть собі: зоряне небо над головою, панорама вечірнього Львова і звуки фортепіано, що линуть у повітря. Alex Pian, український композитор-віртуоз, запрошує вас у подорож світом популярної музики крізь призму класичного інструменту.

Від драйвових рифів Linkin Park до чуттєвих балад Adele, від гранжового настрою Nirvana до сучасного звучання Billie Eilish – усе це набуде нового життя під пальцями майстра.

Alex Pian — не просто музикант, а справжній герой нашого часу. Його виступи на львівському вокзалі у березні 2022 року стали символом незламності українського духу, привернувши увагу світових медіа та легендарного Ганса Ціммера.

Цей вечір обіцяє стати чимось більшим, ніж просто концертом. Це буде момент єднання, роздумів і натхнення під акомпанемент фортепіано. Не проґавте шанс стати частиною цієї магії! Приєднуйтесь до нас на даху Львова для вечора, який ви не забудете.

Коли: 11 липня 2024, 20:00

Де: Тераса !FESTrepublic (вул. Старознесенська 24)

Квитки : придбати можна за цим посиланням

Читайте також: Концерт Alyona Alyona Та Jerry Heil Наживо У Львові

Схожі записи