Мистецькі події у Львові на вихідні 13-14 квітня

Мистецькі події у Львові на вихідні 13-14 квітня

Сьогодні вже екватор робочого тижня, а у вас ще немає планів на вікенд? Без паніки, ми підготували найкращі мистецькі події у Львові на вихідні 13-14 квітня, які стануть не лише цікавими, але й корисними для вас.

Театралізована екскурсія “Мама і доня: нерозказана історія”

Якщо ви переглядали наші попередні статті про мистецькі події у Львові, то однозначно знаєте про театралізовані екскурсії від Дому Франка. Минулого тижня кожен охочий мав змогу побачити на власні очі, яким був Іван Франко-сім’янин. Цієї суботи ви зможете дізнатись детальніше про теплі стосунки матері Ольги Франко-Хоружинської та наймолодшої в сім’ї – Ганни Франко.

Театралізоване дійство базується на їхньому листуванні та спогадах. Тож будьте готовими до того, що доведеться поплакати, оскільки історія занадто чуттєва. Як змінювалися стосунки матері й доньки протягом життя? Чому все склалося саме так? Спостерігаючи за відвертими та емоційними діалогами героїнь, ви зможете знайти відповіді на ці та інші питання. І вас точно не залишить байдужими ця щемка, по-своєму драматична історія.

Найважливіший момент: окрім того що ви збагатите свої знання про сім’ю Каменяра, ви також допоможете Збройним Силам України. Всі кошти з екскурсії організатори перерахують на збір двох тепловізійних дронів нічного бачення Mavik 3 T Thermal для військовослужбовців-артилеристів 63 ОМБр, які виконують завдання на Лимано-Куп’янському напрямку.

Коли: 13 квітня 2024, 15:30

Де: Дім Франка (вул. Івана Франка, 150/152)

Вхід: донат від 200 грн

Реєстрація: за цим посиланням

День повільного мистецтва у Львові

Чи знали ви, що в середньому людина витрачає від 8 до 17 секунд на огляд картини, скульптура або ж будь-якого іншого мистецького об’єкту? Так-так, ця проблема поширюється все більше і більше. Людям бракує концентрації та занурення в контекст робіт. Саме тому, у 2009 році було започатковано щорічну міжнародну музейну акцію під назвою “День повільного мистецтва”.

Суть цієї ініціативи полягає у видозміні підходу до споглядання мистецтва. Кожної другої суботи квітня охочі мають можливість відвідати різноманітні мистецькі події як у Львові, так і в інших містах, де буде представлено не більше 5 експонатів. Таким чином, людина концентрується на найдрібніших деталях і заглиблюється в приховані сенси.

Тож у Львові цей день також не залишиться без уваги. Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького запрошує всіх на виставку “Україна Фотія Красицького”, де організатори представлять один експонат, а саме — твір Фотія Красицького “Гість із Запоріжжя”. Ця жанрова композиція є одним із перших великих творів українського історичного живопису козацької тематики і вважається найвищим здобутком у мистецькій спадщині художника.

Коли: 13 квітня 2024, 14:00

Де: Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького (Проспект Свободи, 20)

Вхід: вільний

Прем’єра моновистави “Голос непочутого” у Львові

У Львові відбудеться прем’єра моновистави за мотивами оповідання японського письменника Осами Дазая. Ця постановка порушує низку проблем, серед яких є доля “невідомих людей”, чиїми руками твориться історія.

Ось коротенька анотація до вистави “Голос непочутого”:

Що ж відбувається, коли ідейні лідери не чують своїх адептів? Хто для кого існує: людина для ідеї чи, все ж таки, ідея для людини? На що здатен той, хто втратив ідеал – особливо, якщо на його вівтар було покладено надто багато?

Коли: 13 квітня 2024, 19:00

Де: Art&Music shool, вул. Садова 2а

Вартість: 350 грн

Бронювання місць: пишіть в телеграм @rinaesher або на Viber: 063 409 7810

Майстер-клас з писанкарства від Марії Янко

Великдень вже на носі, а значить потрібно готуватись до нього вже сьогодні. Цієї неділі ви зможете спробувати свої сили в писанкарстві та створити свій унікальний витвір мистецтва.

Проводитиме майстер-клас членкиня Національної спілки художників України та Національної Спілки майстрів народного мистецтва України Марія Янко. Саме вона розкриє всі секрети розпису та створення ідеальної писанки. Окім цього, на Вас чекають кавування/чаювання та смаколики від знаної, талановитої майстра-кондитера.

Коли: 14 квітня 2024, 14:00

Де: вул. Івана Франка, 15

Вартість: 450 грн (оплата в день майстер-класу — 500 грн)

Реєстрація: за цим посиланням

Схожі записи