виставка фотографій Святослава Лукащука
·

У Львові стартує виставка на честь загиблого воїна Святослава Лукащука

Запрошуємо всіх охочих відвідати виставку фотографій під назвою «свят. Шлях. Лука. Війна», яка приурочена пам’яті Святослава Лукащука. Офіційне відкриття відбудеться 22 січня 2024 о 15:00.

Про що виставка?


Виставка «свят. Шлях. Лука. Війна» складається з робіт, авторства Святослава Лукащука. Чоловік був військовослужбовцем та захищав Україну на Донеччині. На превеликий жаль, Святослав загинув в травні 2023 року під час виконання бойового завдання.

Організатори події вирішили присвятити експозицію полеглому герою та показати світу його доробки. Святослав займався фотографією, і залишив чималу кількість робіт. Ось як описують виставку організатори:

Наша виставка присвячена Святославові Лукащуку (позивний «Лука»). У фотографіях, які він створював у цивільному і військовому житті, – його бачення краси цього світу, дихання справ і ритму життя, музичних вподобань і праці. Атмосфера вулиць, якими він ходив, і тепло людей, з якими ділив час. У рамках відкриття буде благодійний аукціон, на якому ви зможете придбати Святові роботи, аби таких людей стало більше. І щоби життя було більше.

Енергетика видима для всіх, хто знав цю людину. І саме близькі спроможні побачити лише для них видиме світіння. Воно огортає кожну кожну деталь, яка могла б торкнути спогади про друга, побратима, кохану людину. Тоді як для інших – то просто речі. Проте як бути, коли іншими – є ми всі?

організатори виставки про Святослава Лукащука

Тривалість: 22-27 січня 2024 року
Де: вул. Софії Яблонської, 31; білий корпус, 4 поверх
Вхід: вільний донат

Схожі записи