концерт до Дня Валентина у Львові

Концерт зі світовими хітами про кохання на День Валентина у Львові

Немає планів на День Валентина? Любите пісні Coldplay або Queen? В такому разі, є пропозиція для вас! Запрошуємо на концерт “Світові хіти про кохання”, який відбудеться у Львові 14 лютого.

Що буде на концерті до Дня Валентина?

В цей день всі закохані та самотні матимуть змогу насолодитись феєричним виступом «Bigshow Orchestra» та «Gaudeamus Choir» у Львові. Якщо ви не в курсі, хто ці круті люди, то це ще один аргумент за те, щоб придбати квитки на концерт!

«Bigshow Orchestra» — це оркестр, який поєднує академічне звучання з яскравим візуальним рядом та незвичними світловими ефектами. Його фірмовою особливістю є створення захопливих музичних вистав з використанням передових технологій. Музиканти грають класичні твори, а за допомогою мультимедіа та світлодизайну глядачі поринають у фантастичні образи та історії. У них було чимало концертів, зокрема у Львові (мелодії з мультфільмів Дісней, Гаррі Поттера тощо).

«Gaudeamus Choir» — це сучасний хор, під керівництвом диригента Романа Мачишина.

Подія носить назву “Світові хіти про кохання” не просто так, оскільки ви будете шоковані кількістю культових композицій. «Coldplay», «Imagine Dragons», «Billie Eilish», «Queen», «Sting» та багато інших відомих виконавців — що може бути краще? Всі охочі матимуть змогу насолодитись виступами Вікторії Ященко, Юрія Рокецького, Анастасії Яценко, Ярослави Ліпковськох, Ігора Гуцайлюка, дуету «Голосні» та хору під керівництвом Романа Мачишина.

Найголовніший момент: частина коштів, виручених з концерту, буде направлена на потреби Збройних Сил України! А це вже другий аргумент за те, щоб придбати квиточки на подію (плюсик в карму вам гарантовано 🙂 ).

Коли: 14 лютого 2024 року о 20:00

Де: Львівська опера

Схожі записи