показ фільму у Львові

У Львові відбудеться показ фільму “Memory is our homeland”

Ця подія точно зацікавить тих, хто цікавиться історією, Другою Світовою війною, а також просто обожнює фільми (ба більше, передивився їх настільки багато, що хоче побачити щось кардинально нове!). Не пропустіть показ фільму “Memory is our homeland”, який відбудеться 15 лютого у Львові.

Коротко про показ фільму

Не хвилюйтесь, від нас ви не отримаєте спойлерів до фільму. Навпаки, ми лишень привідкриємо завісу таємниці, аби зацікавити вас відвідати показ фільму.

Отож, “Memory is our homeland” — це фільм-подорож крізь забуті сторінки історії польських біженців в Африці впродовж Другої світової війни. Звучить цікаво, чи не так?

Ідея для створення фільму з’явилась не просто так. Справа в тому, що Джонатан Дюранд, режисер стрічки, таким чином відслідковує сліди своєї бабусі, що проходять через її батьківський дім, Сибір, Іран, Індію та, врешті, Східну Африку. Разом з тим він роздумує над темами пам’яті, ідентичності та батьківщини.

Після показу фільму запланована дискусія за участю режисера Джонатана Дюранда та наукової співробітниці музею “Територія Терору” Ліани Бліхарської. Буде чимало запитань, відповіді на які вони намагатимуться знайти, а саме: що таке ідентичність і як вона впливає на наші життя; яким чином ми, представники нових поколінь, переживаємо травматичний досвід минулих епох; чи можна відтворити спільну історію нації, зібравши в єдину картину особисті історії та родинні перекази окремих людей?

Коли: 15 лютого 2024, 18:00
Де: Палац Гната Хоткевича
Вхід: вільний
Реєстрація: за цим посиланням 🙂

Схожі записи