Виставка старовинних сорочок у Львові

У Львові відбудеться виставка старовинних сорочок “Придане”

Христина Щербина запрошує всіх охочих відвідати експозицію своєї колекції старовинних сорочок, рушників та крайок з усієї України під назвою “Придане”. Стартує виставка 2 листопада о 18:30.

Коротко про організаторку виставки “Придане”

Христина Щербина працює керівником проектів та програм у відділі рекрутингу в Українському католицькому університеті. Окрім своєї основної діяльності, дівчина обожнює досліджувати українську культуру. Свою колекцію старовинних сорочок, яка буде представлена на виставці, Христина збирала близько десяти років.

Ось як сама організаторка описала свою експозицію старовинних сорочок:

“Років 10 тому я й уявити не могла, що купівля першої старовинної сорочки може закінчитися цілою колекцією. За ці роки мені вдалося зібрати чимало унікальних сорочок, рушників, крайок та інших речей майже з усієї України, частину з яких ви зможете побачити на виставці. Буду рада бачити та поспілкуватись!”

Окрім того, що відвідувачи матимуть змогу ознайомитись з прекрасною колекцією Христини Щербини, вони також підтримають Збройні Сили України. Вхід на виставку — це вільний донат, який піде на потреби Косівської роти 74-го бату/102-ї бригади. Наразі військові потребують медично-евакуаційне авто із портативним ребом, який потрібен для захисту від ворожого FVP.

Де відбудеться: м. Львів, вул. Валова 18а

Тривалість: з 2 листопада по 1 грудня

Схожі записи