вечір настолоу на День Валентина у Львові

Вечір з кавою та настолками на День Валентина у Львові

Ну що, снігопад цікавих подій до Дня Валентина у Львові продовжується! Пропонуємо вам провести це свято у колі цікавих людей, кави та настільних ігор. Повірте, це набагато краще, аніж самотньо сидіти вдома та рюмсати під час перегляду романтичних комедій (хочааа, такі активності також мають бути!).

Коротко про вечір з кавою та настолками на День Валентина у Львові

Насправді, тут не потрібно нічого пояснювати, адже краще один раз побачити, ніж сто раз почути. Втім, зараз варто привідкрити завісу таємниці — що на вас чекає 14 лютого?

Це буде надзвичайно комфортний вечір, де ви можете познайомитись з новими людьми, випити смачної кави, та, певна річ, навчитись грати в настільні ігри на будь-який смак. Вибирати дійсно є з чого, оскільки організатори пропонують ігри про Україну, футбол, англійську мову та багато інших. Такі розваги підійдуть як дорослим, так і дітям.

До речі, цікавий момент: кожен охочий може прийти на День Валентина у Львові з домашнім улюбленцем, і тим самим, влаштувати йому чи їй справжнє свято.

Що вам потрібно зробити, що потрапити на цей вечір? Все просто: лише заповнити форму-реєстрацію за цим посиланням 🙂

Псс, якщо ви хочете дізнатись, де ще відсвяткувати День Валентина у Львові, то обов’язково перегляньте нашу підбірку подій!

Коли: 14 лютого 2024

Де: кондитерська-кав’ярня “Айва” (вул. Демнянська, 3)

Вхід: вільний, але не забудьте зареєструватись 🙂

Схожі записи