Мистецькі події у Львові на вихідні 10-11 лютого

Мистецькі події у Львові на вихідні 10-11 лютого

Якщо ви шукаєте, чим зайнятися у Львові в найближчі вихідні, то не проходьте повз нашу підбірку, адже тут ви знайдете найцікавіші мистецькі події у Львові на вихідні 10-11 лютого!

Виставка Олександра Луценка-Бабана “Весна. Гормони”

Одразу варто зазначити, що на цю виставку точно не варто йти з дітьми, оскільки вона має вікове обмеження 18+. Вже зацікавились? Ця експозиція авторства українського художника Олександра Луценка-Бабана під назвою “Весна. Гормони”. З назви стає зрозуміло, чому виставка має вікові обмеження.

За словами організаторів, на заході будуть представлені портрети та жанрові сцени в стилі ню.

Тривалість: з 6 лютого по 23 березня 2024

Де: Я Галерея Black, площа Соборна, 9

Графік робота: 11:00-20:00, пн-вихідний

!!!Також нагадуємо про виставку “Крим: в діалозі століть”. Обов’язково відвідайте її, оскільки 10 лютого в суботу буде офіційне відкриття!

Майстер-клас із розпису скляної вази до Дня Закоханих

Якщо ви ще не вирішили, що подарувати близькій людина на День Валентина, то обов’язково відвідайте майстер-клас із розпису скляної вази. Лишень уявіть: ви поєднаєте приємне з корисним. По-перше, ви гарно проведете час та спробуєте свої сили в мистецтві розпису скла. По-друге, ви отримаєте прекрасний hand-made подарунок, який нікого не залишить байдужим.

На малярстві ви:

  • дізнаєтесь про різноманітні техніки роботи з фарбами на склі;

  • отримаєте унікальну можливість розмалювати вазу фарбами, які не стираються при контакті з водою.

Коли: 10 лютого 2024

Де: вул. Кушевича, 1

Вартість: 400 грн, купити квиток можна за цим посиланням 🙂

Екскурсія органним залом

Мистецькі події у Львові такого типу ідеально підійдуть справжнім прихильникам класичної музики. І до речі, вона відбудеться вже на цих вихідних! Львівський органний зал підготував надзвичайно цікаву екскурсію. Якщо ви думали, що це місце не являє собою щось цікаве, то ви помилялись. Дізнайтеся, як на місці памʼятки XVII століття постав перший в Україні концертний органний зал, що саме було приховано за його стінами понад 100 років і чому сьогодні Львівський Органний є одним з ключових центрів розвитку і промоції української музики в світі.

Крім цього, лише на екскурсії ви дізнаєтесь, як влаштований найбільший в Україні музичний інструмент і почуєте потужне звучання чотирьох з половиною тисяч його труб в реальному часі!

Заінтриговані? Тоді заплануйте візит до Львівського органного залу, який ви запамʼятаєте надовго.

Коли: 10 лютого, 14:00

Де: Львівський органний зал

Вхід: квитки можна придбати на касі або за посиланням 🙂

Схожі записи