благодійний вечір для ЗСУ у Львові

Благодійний вечір для бригади ім. Короля Данила у Львові

Хочете допомогти Збройним Силам, але не знаєте як саме? Благодійний вечір для 24-ї окремої механізованої бригади ім. Короля Данила — ідеальний варіант! Ви не тільки гарно проведете час, але й закинете копієчку на потреби військових (невеличкий спойлер: і не тільки 🙂 ).

Коротко про благодійний вечір для бригади ім. Короля Данила

Відвідати подію варто з двох причин: благодійність та гурт “Будьмо”. А тепер давайте детальніше про кожну з них.

Під час концерту відбудеться благодійний аукціон, на якому можна буде придбати унікальні подарунки та сувеніри (відчуваєте, як вже отримуєте плюсик в карму?). Також варто додати, що задонатити можна не лише завдяки участі в аукціоні. Сам факт вашої присутності на заході — це вже донат, оскільки 200 грн за вхід передадуть на потреби 24-ї окремої механізованої бригади ім. Короля Данила.

Крім цього, благодійний вечір обіцяє бути дійсно цікавим, оскільки на сцені виступатиме популярний український гурт «Будьмо», а ведучим події — Ярослав Бурий, DJ PASLAVSKIIY.

Коротко про гурт “Будьмо”

Якщо раптом ви не чули про гурт “Будьмо”, то ловіть коротеньку інформаційну довідку.

Гурт “Будьмо” було засновано 2008 року в Івано-Франківську як студентський музичний колектив. Спочатку склад учасників часто змінювався, проте з 2014 року він став стабільним і гурт перетворився на самостійний професійний колектив.

Засновником і незмінним натхненником гурту є композитор Володимир Домшинський. Популярні пісні “Поведи мене”, “Плакала калина”, “Я тебе чекаю”, “Тебе любив” та багато інших належать саме його перу.

Музиканти неодноразово відвідували схід України з волонтерськими місіями, даруючи захисникам свою творчість. Також гурт активно гастролює за кордоном, популяризуючи українську пісню. Після початку повномасштабного вторгнення, учасники активно допомагають збирати кошти на потреби Збройних Сил України.

Коли: 17 лютого 2024, 19:00

Де: «ЦВІКЛІ» (вул. Степана Бандери, 21А)

Вхід: благодійний внесок 200 гривень

Схожі записи