Галицька Жидівська Кнайпа “Під Золотою Розою”

Львів – місто мультикультурне. І дуже вагому роль у його історії відіграла єврейська громада. Тож на вулиці Староєврейській біля руїн синагоги “Золота роза” просто неможливо було зробити кафе з іншою тематикою.

Колоритне кафе Під Золотою Розою створене у стилі єврейської оселі. Додають гостроти до тематики стереотипні декорації – семисвічники, антикварними скрипки, прасками та швейними машинками, зірки давида тощо. Тераса закладу знаходиться над руїнами старої синагоги.

Меню кнайпи “Під Золотою Розою”

В меню – також повний цимес: фарширований щупак, фаршмак, рублена печінка, гумус, маца, вареники з рибою, морква з чорносливом та безліч страв єврейської кухні. Найбільше туристам подобається відсутність цін в меню – тут можна розгулятися тим, хто любить торгуватись. Після того, як ви попросите рахунок, офіціант буде радо настоювати на величезній ціні за замовлене, а ваше завдання – зменшити суму до пристойного мінімуму.

Крім цих ознак єврейської культури та ментальності, в кафе втілюють інші цікаві традиції – наприклад, омивання рук гостей перед трапезою.

Схожі записи