Читацький клуб у Львові

Читацький клуб у Львові: обговорення книги “Я бачу, вас цікавить пітьма”

Фактом, що свідчить про те, що прочитана книга є надзвичайно цікавою та захопливою, є те, що її сюжет хочеться обговорити та розібрати на дрібні деталі, аби не пропустити важливі приховані нюанси. Якщо ви шукаєте однодумців, з якими можна обговорити книгу Іларіона Павлюка “Я бачу, вас цікавить пітьма”, то читацький клуб у Львові неодмінно допоможе вам у цьому.

Коротко про книгу “ Я бачу, вас цікавить пітьма”

Певна річ, що не можна йти на обговорення книги, без знання її сюжету. Тож якщо ви досі вагаєтесь стосовно того, чи варто прочитати доробок Іларіона Павлюка та відвідати читацький клуб у Львові, то пропонуємо вам ознайомитись з анотацією до нього:

“Київського кримінального психолога Андрія Гайстера відправляють консультантом у богом забуте селище Буськів Сад. Зимової ночі там зникла маленька дівчинка. А ще там водиться Звір — серійний маніяк, убивств якого тамтешні мешканці воліють не помічати… У цьому проклятому селищі, де все по колу і всі живуть життям, яке ненавидять, розслідування постійно заходить у глухий кут. Андрій вірить, що загублена дівчинка, попри все, жива і він її знайде. Але нікому, крім нього, це не потрібно.

«Я бачу, вас цікавить пітьма» — історія про непробивну людську байдужість і пітьму всередині нас. Про чесність із собою й ціну, яку ми готові заплатити за забуття. Про гріхи, що матеріалізуються, і спокуту, дорожчу за спокій”.

Коли: 10 червня 2024, 18:00

Де: Бібліотека на Мулярській (вул. Мулярська, 2а)

Вхід: вільний 🙂

Читайте також: Перфоманс “Розстріляне Відродження. Голоси Крізь Час” У Львові

Схожі записи