Мистецькі події у Львові на вихідні

Мистецькі події у Львові на вихідні 17-18 лютого

Сьогодні п’ятниця, а значить вже час планувати свої вихідні! Не знаєте, де знайти цікаві мистецькі події у Львові на вихідні 17-18 лютого? Ловіть підбірку від нас.

Вистава “Львівське танго”

Почнімо нашу підбірку з чогось романтичного. Хочете відвідати по-справжньому мистецькі події у Львові на вихідні? Що може бути більш мистецьким, аніж театр? Завітайте на виставу “Львівське танго”, яка відбудеться в Національному театрі імені Марії Заньковецької.

Ловіть коротенький опис сюжету вистави (пссс, без спойлерів :))

“Прийде ще час, коли затужиш ти за мною, прийде ще час, коли згадаєш наші дні…”

 Львів 30-х років… Аромат кави ,цукерня «Бджілка» з пампухами, смаколики від пані Телічкової  і….   «Ябцьо-джаз».

Гурт, що полонив Львів. Від їх пісень у   ритмі танго  львів’яни шаленіли. Слова переписували, наспівували на вулицях, на усіх застіллях та забавах.  І тільки обрані знали, що це мелодії закоханого…

Романтична історія про  Богдана Весоловського і його музу, його любов красуню Рена. Перше кохання, що тривало так недовго, але таке ніжне, романтичне і вічне у піснях.

Коли: 17 лютого 2024

Де: Національний театр імені Марії Заньковецької

Квитки: придбати можна за цим посиланням 🙂

Джерело: сайт Національного театру імені Марії Заньковецької

Концерт фольклорної музики в Домі Франка

Цей концерт чудова можливість для прихильників фольклорної музики заглибитись в її специфіку. Ви зможете послухати виступ Бенджаміна Стюарта з Ольгою Стернейчук. Зараз коротенько розповімо про кожного.

Бенджамін Стюарт — американський фольк-музикант, волотонтер, музикант, що вивчає українську народну музику, і вчитель англійської мови у Києві.

Ольга Стернейчук — членкиня гурту “Шум’я”. Разом вони представлять фольклорну музику зі своїх рідних країв. Волонтер Бенджамін перенесе всіх на хвильку в гори Аппалачі, що на сході США, а Ольга — до південно-центральної України. Звучить цікаво, чи не так?

Ба більше, на цьому концерті виступить кримсько-татарський гурт “Чаїр”! Цікаво, що зародився він у Львові, але досліджує та поширює традиційну музику Криму.

Коли: 18 лютого 2024, 16:00

Де: Дім Франка (вул. Івана Франка, 150)

Вхід: 200 грн + вхідний квиток в музей

Вистава “Бардо”

Ну що ж, починали підбірку з театру, ним і закінчимо. “Бардо” – це авторська вистава від Театру Живаго. Вона сподобається тим, хто обожнює екзистенційні питання та рефлексії. Коротенький опис вистави, аби у вас зникли всі сумніви, і ви побігли за квитками!

“З тибетської, бардо – проміжний стан, буквально, «між двома». Взагалі, будь-який інтервал, «між».

 Що відбувається з людиною, котра залишилася сам на сам із собою? Які речі виявляються важливими, коли колишні цінності втрачають будь-яке значення? Кого кликати на допомогу, опинившись в чотирьох стінах власної порожнечі?

 На вас чекатиме екзистенційна монодрама у кращих традиціях мінімалізму, де разом із героїнею ви матимете можливість тимчасово зупинитись у «просторі поміж» та поглянути на речі з іншої, небуденної перспективи.”

Для того, щоб потрапити на виставу, потрібно заздалегідь зареєструватись (пишіть в телеграм @rinaesher або на Viber за тел.: 063 409 7810)

Коли: 17 лютого 2024, 19:00

Де: ART&MUSIC SCHOOL (вул.Садова 2а)

Вартість кривтка: 200 грн 

Схожі записи